Lindevangen har cirka 20 medarbejdere og ca. 10 vikarer.

Ring til Lindevangen på telefon 38 86 40 61
eller send en e-mail til post@lindevangen.dk

Herberget

Anders, pædagog, andersr@lindevangen.dk
Annette, daglig leder, 38 16 02 21, annette.mainz@lindevangen.dk
Berit, bogholder, 38 16 02 25, berit@lindevangen.dk
Charity, rengøring
Charlotte, pædagog, charlotte@lindevangen.dk
Christina, pædagog, christinas@lindevangen.dk
Gert, socialrådgiver, gert@lindevangen.dk
Henrik, nattevagt, henrik@lindevangen.dk
Lars, pædagog, lars@lindevangen.dk
Lisbeth, pædagog, lisbeth@lindevangen.dk
Marina, administrativ medarbejder, marina@lindevangen.dk
Peter, pædagog, peter@lindevangen.dk
Preben, nattevagt, preben@lindevangen.dk
Søren, forstander, 40 15 20 45, romar@lindevangen.dk
Karin, værkstedsleder, 25 37 02 27, karin@lindevangen.dk

Bostøtten

Fadi, pædagog, 28 11 05 67, fadi@lindevangen.dk
Ida, socialrådgiver, 26 11 14 71, ida@lindevangen.dk
Max, pædagog, 26 11 14 75, max@lindevangen.dk
Sanne, sosu-assistent, 26 11 14 76, sanne@lindevangen.dk